Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki 228 gier

Pojedynek rycerzy na kopie

Ocena gry

W tej grze jak od lego staną na koniach dwaj rycerze naprzeciwko Siebie i będą walczyć na kopie. Wybieramy szybkość z jakim będziemy pędzić oraz wysokość z jaką trzymamy kopię - czyli broń, którą walczymy. W grze znajdziemy również obrazkową instrukcję.


Igrzyska Śmierci

Ocena gry

Przenosimy się do koloseum gdzie będą toczyć się walki na arenie z gladiatorami. Musisz pokonać rywali jacy staną naprzeciwko Ciebie. Jeden z Was może wyjść zwycięsko z tego pojedynku, Grasz strzałkami w lewo oraz w prawo gdzie zadajesz cios i się osłaniasz tarczą.


Terrorysta atakuje

Ocena gry

Będziemy bronić naszej twierdzy przed atakującymi nas niemal ze wszystkich stron terrorystami. Musimy ich powstrzymać. Zarabiamy pieniądze i przeznaczamy je zwiększenie naszego arsenału broni.


Gra z terrorystami

Ocena gry

Będziemy toczyć walkę z różnymi terrorystami. Tym razem jedziemy na akcję gdzie terroryści zaatakowali metro. Musimy ich pokonać i odbić podziemie wraz z pociągiem. Sterujemy myszką oraz 1,2,3 gdzie zmieniamy broń.Turniej Snajperski

Ocena gry

Weź udział w turnieju w którym strzelamy to tarcz. Będziemy strzelać z różnego rodzaju broni z różnych odległości. Postaraj się za każdym razem trafić w sam środek i uzyskać wynik 10. Jednak jak zobaczysz to nie jest proste.


Darmowa szczelanka online

Ocena gry

Prosta i bezpieczna sczelanka dla dzieci oraz chłopców. Mamy specjalnie skonstruowany pistolet dzięki któremu będziemy mieli możliwość szczelania do latających motyli. Używaj do tego myszki, zobacz liczbę punktów jaką uzyskałeś.


Gangi miejskie combat

Ocena gry

W mieście działają gangi jak i też na ich przedmieściach. Policja nie daje sobie z nimi radę dlatego też stworzyła specjalną grupę żeby ich pokonać. Ty jesteś jedną z osób w tej grupie i to od Ciebie zależy bezpieczeństwo ludzi jakie w tym mieście mieszkają.


Obrona miasta

Ocena gry

Jest to specyficzne miasto, które znajduje się w specjalnie skonstruowanej wieży. Musimy ją obronić i utrzymać za wszelki sposób. Zarobione pieniądze inwestujemy w jej rozwój i zakup broni do obrony miasteczka.


Wysoka baza do obrony

Ocena gry

Znajdujemy się na specjalnie skonstruowanym budynku z którego będziemy bronić naszych budynków znajdujących się nieopodal niej. Z prawej i z lewej pojawiają się wrogowie z którymi walczymy. Sterowanie myszką.


Anti Zombie Defense

Ocena gry

Gra w wersji 3d gdzie mamy super broń z jakiej będziemy strzelali. Znajdujemy się na samym środku i z każdej strony zombie nas cały czas atakują. Niszcz je a zarobione pieniądze przeznaczaj na ulepszenia Twojej bazy wojskowej.


Street Fight

Ocena gry

Dość nietypowy wojownik na nas już czeka. Klikamy na ikonkę siekierki aby zacząć grać. Sterujemy postacią W,A,S,D lub strzałkami i walczymy: Z i X. Z każdej strony pojawiają się postacie z którymi musimy walczyć.


Genjuro Fight

Ocena gry

Kolejna ciekawa gierka w której będziemy walczyć mutantami wybranymi przez nas wojownikami. Poruszamy się postacią W,A,S,D, zadajemy ciosy w różnych kombinacjach: J,K,L. Zobacz jak daleko uda Ci się dojść Twoim wojownikiem.


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Strzelanka Mario

  Strzelanka Mario

  Oglądana: 5177 ocena: 3.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 4263 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 3885 ocena: 0.00

 • Pokonaj Teletubisie

  Pokonaj Teletubisie

  Oglądana: 3247 ocena: 0.00

 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2524 ocena: 0.00

 • Gra pistolety na kulki z farbą

  Gra pistolety na kulki z farbą

  Oglądana: 2255 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie