Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne 187 gier

Walka o Wielką Brytanie

Ocena gry

Poruszamy się niezwykle dzielnym komandosem, który będzie musiał sprawdzić niespodziankę żołnierzom, którzy okupują jego kraj. Jest niezwykle dobrze wyszkolony, to w jego rolę się wcielamy i walczymy, W,A,S,D oraz myszkę i Spację.


Dangerous Treasures

Ocena gry

Czeka na Was doskonała przygoda składająca się z kilkunastu różnego rodzaju plansz. Graj strzałkami oraz myszką. W pierwszej planszy mamy dużo różnego rodzaju podpowiedzi jak należy grać w tą gierkę online.


Rozburzanie i niszczenie twierdzy

Ocena gry

Tym razem role się odwróciły to my jesteśmy stroną atakującą która strzela do różnego rodzaju twierdz i je niszczy. Używamy tutaj specjalnie skonstruowanego działa dzięki czemu będzie to możliwe. Kilkanaście plansz mamy do pokonania.


Strategiczna obrona twierdzy

Ocena gry

Jest to twierdza znajdująca się w strategicznym położeniu, dlatego też musimy ja obronić za wszelką cenę. Przed nami jednak nie będzie takie łatwe zadania gdyż z każdej strony przez praktycznie cały czas będziemy atakowani przez różnego rodzaju obce odziały wrogich armii.Wieżyczki obronne bazy

Ocena gry

Ta wieżyczka może składać się z kilku dodatkowych sekcji jakie kupujemy i budujemy ją aż do samej góry. Na takich mini wieżyczkach instalujemy różnego rodzaju działka jakie mamy do wyboru. Pamiętaj, że masz ograniczoną ilość gotówki na nie. Zarabiaj pieniądze za zniszczone pojazdy wrogów.


Tower Rescue

Ocena gry

Mamy specjalna tarczę którą będziemy bronić naszej budowli. Mamy do przetrwania 10 plansz w każdej z nich musimy się utrzymać przez określony czas, sterujemy tarczą myszką w górę i w dół chroniąc budowlę przed strzałami z armat.


Tower Battle

Ocena gry

Czeka na nas do obrony nasza budowla, która niemal przez cały czas z różnych stron różnymi broniami będzie atakowana. Naszym zdaniem jest odeprzeć atak nieprzyjaciela i utrzymać ją przez jak najdłuższy czas, aż nie dotrą do nas posiłki.


Gra jak Diablo online

Ocena gry

Jest to gra bardzo podobna do diablo gdzie wcielamy się rolę wojownika, którego zadaniem jest uratowanie świata przez zagładą. Poruszamy się po przeróżnych pomieszczeniach pokonując w nich znajdujących się wrogów oraz zbierając przeróżne przedmioty. Uwalniamy także różnych ludzi. Sterujemy myszką, przedmioty używamy 1-8.


Strzelanka w kosmosię

Ocena gry

w tej grze będziemy strzelać do celu. Znajdujemy się w kosmosie i strzelamy do wrogów. Musimy ustrzelić ich jak najwięcej. Instrukcją sterowania znajduję się w grze.


Wojna światowa

Ocena gry

Lubisz strzelanie? to gra właśnie dla Ciebie. Będziemy chodzić po planszy i strzelać do przeciwnika. Do przejścia jest wiele misji. W grze znajduję się instrukcja sterowania.


Bitwa na śnierzki

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której będziemy prowadzić bitwę z przeciwnikiem na śnieżki. Aby być najlepszy musisz ją wygrać. W grze będziemy sterować myszką. Powodzenia!


Strzelanie w łuku

Ocena gry

W tej grze będziemy chodzić postacią i strzelali z łuku w przeciwników. Musimy się ich trzymać z daleka ponieważ mają broń ręczną. Gramy strzałkami oraz myszką. Powodzenia!


Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4189 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3140 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3118 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2136 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 2006 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1111 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie