Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne 187 gier

Wojna czołgów

Ocena gry

w tej grze pojazdy bojowe i nauka jazdy czołgiem możemy poczuć się jak na wojnie. Będzie jeździć czołgiem i strzelać do innych czołgów. Gramy strzałkami oraz myszką. Nie daj się pokonać.


Nowoczesne czołgi

Ocena gry

W tej grze na jednym komputerze będziemy jeździć czołgami i strzelać do przeciwnika. Możemy grać sami lub z kolegą. Do wyboru mamy wiele plansz. W grze znajduję się instrukcja.


Gra z wikingami dla dzieci

Ocena gry

Ciekawa gra przygodowa w której wcielamy się w postać wikinga który będzie podbijał kraje i walczył z rycerzami za pokonanych wrogów otrzymujemy worek z pieniędzmi. Sterowanie w gierce to strzałki, Spacją walczymy.


Darmowa obrona twierdzy online

Ocena gry

Za wszelką cenę twierdza musi zostać utrzymana, musimy odpierać niemal przez cały czas atak nieprzyjaciela. Czasami będą to pojedyncze osoby innym razem natomiast grupy osób które niemal przez cały czas na ogrodzenie naszego budynku będą napierać. Graj myszką oraz Z i X, dokładna obrazkowa instrukcja znajduje się w samej grze online przeznaczonej dla dzieci i chłopców.Obrona miasta przed wrogiem

Ocena gry

Nasze miasto stało się atakiem sił wroga, musimy za wszelką cenę odeprzeć na początku atak statków, a następnie ich zlikwidować z pomocą działka jakie mamy do naszej dyspozycji. Staraj się aby Twoje strzały były celne i trafiały w cel. Sterowanie i strzelanie odbywa się przy pomocy myszki.


Lucky Luck i bracia Dalton

Ocena gry

Czeka na Ciebie kilkanaście różnych plansz z Lucky Luckiem w rolo głównej, czeka na nas pojedynek z braćmi Dalton z którymi będziemy walcząc strzelając do nich. Musisz ich trafić jak najmniejszą liczbą naboi. Nie ważne czy trafisz ich bezpośrednio czy też po rykoszecie. Sterowanie to myszka.


Gra puzzle z Laki Lukiem dla dzieci

Ocena gry

Poznaj naszą postać z bajki i postaraj się ułożyć te puzzle. Do układania mamy postać Lucky Luck wraz z jego oddanym koniem z którym zawsze walczą w szczególności podczas potyczek z braćmi Daltonami. Klikamy na czerwony przycisk spod którego pojawiać się nam będą puzzle online.


Gra Lucky Luke online

Ocena gry

Poznaj tego znanego wśród dzieci kowboja. Przeniesiemy się na dziki zachód gdzie toczy się ta wspaniała gierka, która jest oczywiście darmowa. Nasz bohater się zakochał jednak na drodze do jego szczęścia jak zwykle stanęli mu bracia Daltonowie, musimy ich pokonać. Poruszaj się postacią Laki Luka: W,A,S,D lub strzałki, celujemy i strzelamy z pomocą myszki.


Pojedynki kowbojskie na dzikim zachodzie

Ocena gry

Wcielamy się w role jednego z dwóch kowbojów i zaczynamy rozgrywkę. W pierwszej planszy podróżujemy na koniu i strzelamy do kowbojów jak i też indian którzy z łuków do nas będą strzelać. Wykorzystaj Spację oraz myszkę do grania.


Pojedynki rycerskie

Ocena gry

Czekają na Ciebie pojedynki rycerskie w których do pokonania mamy wiele różnych rycerzy, którzy walczą różnymi bronami. Sami wybieramy danego rycerza i wybieramy do nich odpowiednie bronie i uzbrojenie dla naszego rycerza. Sterowanie to strzałki oraz Z i X.


Obrona rafineri naftowej

Ocena gry

Zadaniem naszym w tej grze będzie obrona rafinerii naftowej przed atakującymi naszą bazę jednostkami wroga. Buduj odziały, zarabiaj pieniądze za zniszczone jednostki wroga.


Wojna na śnieżki online

Ocena gry

Czeka na nas kolejna wojna na śnieżki w której to wezmą udział dwie ekipy wojowników liczących po trzy osoby. Wygrywa ta drużyna która szybciej pokona przeciwników. Aby sterować daną postacią klikamy na nią myszkę i możemy ją przeciągać w dowolne wybrane miejsce. Myszką wybieramy również moc rzutu śnieżką.


Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4178 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3115 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3108 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2127 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 2001 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1102 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie